מוסך סובארו תל אביב

מוסך סובארו תל אביב – משנים את התפיסה


עשרות אלפי בעלי סובארו בישראל נאלצים לבחור בין מספר מועט של מוסכים מורשים לטיפול ברכבם. היעדר התחרות הרצינית עלול לפגוע בטיב השירות הניתן להם, ולגרום להפקעת מחירים. אבל עבור תושבי תל אביב והסביבה, המצב טוב בהרבה. מוסך סובארו תל אביב, מוסך מורשה מבית מרכז השלושה, מייצג את ההיפך הגמור מכל מה שחשבתם תמיד על מוסכים.  אנו מזמינים אתכם, בעלי סובארו, לבקר במוסך אפילו בלי הרכב. סתם כך, כדי להתרשם במו עיניכם. ולאלה מכם שעדיין מהססים, להלן עיקרי השירות שיחזירו לכם את הביטחון בבעלי המוסכים בישראל.

מוסך סובארו תל אביב – כללי המשחק החדשים

 


•    ONE STOP SHOP  - זוכרים את הימים שהמוסכניק החביב שטיפל לכם ברעש מהמנוע שלח אתכם לחברו ממול לתקן את המזגן החלש? מצוין. אז תשכחו מהם. כי מוסך סובארו תל אביב מציע לכם את כל הטיפולים תחת קורת גג אחת – מכונאות כללית, פחחות, חשמל ומיזוג ועוד. כל כך פשוט והרבה יותר נוח.

•    חלפים – מוסך סובארו תל אביב מתחייב בפני כולם: כל החלפים המוצעים ללקוח הינם מקוריים על פי דרישות היצרן. המשמעות ברורה: אורך חיים גבוה בהרבה, תפקוד יעיל יותר של חלקי הרכב הקשורים לאותו רכיב. במקרים הנדירים בהם ייעשה שימוש בחלק חילוף שאינו מקורי, יתבקש הלקוח לאשר את העניין מבעוד מועד.

•    מחירים – תסלחו לנו שאנחנו קופצים כבר עכשיו לסוף, אבל חייבים לשבור את הסטיגמה כבר עכשיו. מוסך מורשה לא שווה טיפול יקר. לפחות לא כשמדובר על מוסך סובארו תל אביב. היכולת של המוסך לרכוש כמויות חלפים גבוהה, מאפשרת בסוף התהליך להוזיל עלויות עבורכם.

•    שירות – זהו נושא רחב וחשוב מאין כמוהו, לפחות בעיניהם של מנהלי מוסך סובארו השלושה בתל אביב. הדגש הוא על השילוש הקדוש של אדיבות-מקצועיות-שקיפות. שירות עם חיוך, שעונה לכם על כל שאלה ובקשה, ואשר נעשה אל מול עיניכם ומבלי להסתיר דבר. פשוט נפלא.

מוסך סובארו תל אביב מקדם בברכה את כל לקוחותיו ומזמין אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצה. מבצעי חורף, בדיקה לפני קנייה ועוד מחכים לכם בשערי המוסך. מוסכי מרכז השלושה – כאן למענכם.